×

منوی اصلی

اخبار ویژه

هفته دولت

وقتی ما از شهیدان رجایی و باهنر حرف می زنیم فقط تاریخ نویسی نیست، در حقیقت تاریخ انقلاب است،این مردم شناسی انقلاب و ترسیم خط دولت و دولت مردان است . مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

هیئت کبدی تهران: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا در کنار تقدیر از تلاش‌های دولتمردان و مسئولان و مدیران، زحمات بی‌دریغ کارمندان نیز گرامی داشته شود. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه به عنوان پیش‌قراولان مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند.

تاریخ شکوهمند نظام جمهوری اسلامی ایران که با قدمتی ۴۰ ساله پایه های عزت و اقتدار خود را روز به روز مستحکم تر می نماید، یادآور ماندگار بزرگ مردانی است که سیره، منش و روش آنان، خدمت بی ادعا بود. هفته ی اول شهریور ماه، در ایام سالروز پرواز دو یار دیرینه امام؛ شهیدان رجایی و باهنر است که در تقویم ایران اسلامی مزین به هفته دولت گشته است شایسته است که دولتمردان و خدمتگزاران مردم غیور و نجیب ایران‌زمین، برای ادامه دادن راه شهیدان والامقام در جهت ساختن ایرانی مقتدر، استوار، آباد و آزاد هم‌پیمان شده و باتدبیر، زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور در حیطه‌های مختلف و گسترده شدن روحیه امید و نشاط در دل تمامی ایرانیان را فراهم آورند.

هیچ دولتی بدون کمک و همیاری مردم نمیتواند موفق شود.
هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است. آغاز هفته دولت و سال روز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه هاي‌ سبز، رجایی و باهنر، گرامی باد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.